Vyberte si z našej ponuky dekoračného a úžitkového skla od nemeckého výrobcu LEONARDO. 

Vyberte si z našej ponuky dekoračného a úžitkového skla od nemeckého výrobcu LEONARDO. 

16.01.2021 07:20 Novinky,

Hľadáte krásny a užitočný darček. Vyberte si z našej ponuky dekoračného a úžitkového skla od nemeckého výrobcu LEONARDO. 

Rodinná spoločnosť bola založená v roku 1859 a dnes je jedným z popredných dodávateľov skla v Európe. Dnes je spoločnosť vedená v piatou generáciou Oliverom Kleine a jeho manželkou Biancou Kleine.

Leonardo to sú výrobky zo skla, ktoré sa jednoducho líšia. LEONARDO je filozofia a je skratkou pre dizajn a radosť zo života! 

Inšpirujeme sa sklom a vytvárame mimoriadne zbierky srdcom a mysľou. Kvalita, inovácia a dizajn sú úzko spojené s každým novým vývojom. LEONARDO ponúka najnovšie technológie a prísľuby kvality, ako aj rozsiahly sortiment a koncepty produktov. 

Za to sme už dostali množstvo ocenení za dizajn. S každým vývojom sa neustále spája požiadavka, aby sa zo skla stala nová skúsenosť. Preto LEONARDO spolupracuje so známymi návrhármi. Každý produkt má svoju vlastnú dušu, stelesňuje filozofiu značky a nesie ju navonok.

ZNAČKA STOROČIA

Silné značky dávajú vyhlásenia, udávajú tempo a menia súčasné udalosti. To platí aj pre LEONARDO. Spoločnosť ktorá ponúka výnimočný sklenený dizajn bola 14. novembra 2018 opäť pomenovaný ako „Značka storočia“, čo z nje robí jednu z obchodných elit v Nemeck

#obchodsvinom #obchod #eshop#obchodsosklom #sklo #glass #glassware #glassshop #napojovesklo #inmedio #in_medio #darcek #darceky #dar#gift #giftshop #krasnydarcek #krasnydar #predajskla #rucnavyroba #leonardo #obchodsosklom #skloporcelan #uzitkovesklo